.

.

43 Боскони СБ-250-6БЕВГ Современа Единствена Суета

43 Боскони СБ-250-6БЕВГ Современа Единствена Суета

DEN 4319.84

Достапност
Достапно за нарачка

Современ, едноставен, но елегантен дизајн со долна решетка за крпи што зачувува простор за тоалети и други додатоци во горните две фиоки. Ова е практична Боскони Современа Единствена Суета која ги задоволува потребите на софистицирана индивидуа која го цени стилот и формата што ја следи функцијата. Дополнителното бело калено стакло е во контраст, но комплименти рамка од црно дрво што одговара на околината на бањата. Калено Стакло Countertop : 0.7" дебели. Единствен Екстра Бел Интегриран Мијалник За калено Стакло. Димензии на мијалникот : W18. 1 "x L14. 2 " x D6. 1". Една дупка за славина. Суета Во Црна завршница. Бреза цврсто дрво рамка, ЈАГЛЕХИДРАТИ PH2 Сертифициран МДФ. Мат/Полиран хром хардвер заврши. 2 Број На Фиоки, 2 Број На Лажни Фиоки. Димензии на огледало : W38. 6 "x D0. 7 " x H25. 6". Тапа не се вклучени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат