.

.

Хаофи Прекинувач За Копчиња, Издржлив Прекинувач За Копчиња За Самозаклучување, За Надворешна Индустрија За Домашна Индустрија

Хаофи Прекинувач За Копчиња, Издржлив Прекинувач За Копчиња За Самозаклучување, За Надворешна Индустрија За Домашна Индустрија

DEN 253.60

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : 1. Ова е прекинувач за копчиња за самозаклучување.2. Изработени од издржлив материјал, со долг животен век.3. Со функцијата за итно запирање, гарантирајте безбедност.4. Со добри перформанси на изолација.5. Обезбедување квалитет, стабилен и сигурен. Спецификација : Модел : LAY37 - 11zs Работен Напон : 220vorking Струја : 5 ARated Топлинска Струја : 10acontact Отпорност : 20 quinsinsulation Отпорност : 20m_x3c Номинален Опсег На Напон : qu440vmount Дупка : 22mm Weight : Прибл. Листа На Пакети 42g/1.5 oz : 1 * Прекинувач Со Копче За Самозаклучување со функција за итно запирање, гарантира безбедност. Обезбедување квалитет, стабилен и сигурен. Ова е прекинувач за копчиња за самозаклучување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат