.

.

Оз алуминиум сите намени

Оз алуминиум сите намени

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

58 мл. Алуминиумска лажичка со капацитет се справува со сè, од мачка до мраз до јаглен. Нежните површини го прават расчистувањето брзо и лесно, додека трајната конструкција трае и трае. Исчистете со топла вода и сапун. Алуминиумската конструкција обезбедува издржливост. 58 мл. капацитет. Ракува сè, од кора од риба до мраз до јаглен. Брзо и лесно расчистување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат