.

.

Златни Слоевити Ѓердани ЗА Жени 18к Позлатени Вкусни Квадратни Кристални Приврзоци Змија Ѓердан Ланец За Хартија Ѓердани За Женски Накит Подароци

Златни Слоевити Ѓердани ЗА Жени 18к Позлатени Вкусни Квадратни Кристални Приврзоци Змија Ѓердан Ланец За Хартија Ѓердани За

DEN 255.84

Достапност
Достапно за нарачка

Модерен Дизајн : Едноставен и стилски дизајн може да се совпадне со разни алишта за да одговараат на различни стилови за различни прилики!. Совети за Нега На Модни Накит : . 1. Чувајте се подалеку од хемикалии, пот, бања, несреќа, парфем, лак за коса, детергент, за да избегнете каква било штета. 2. Ве молиме избегнувајте судир, за да избегнете гребнатини на површината. 3. Ве молиме избришете ги со мека крпа кога ќе ги исчистите накитите. 4. Полетувајте кога спиете, чувајте го накитот одделно за да избегнете гребење. МАТЕРИЈАЛ : 18к позлатени слоевити ѓердани, бојата ќе трае долго без оцрнување. Хипоалергично, без Никел и без Олово, нема да ја иритира вашата кожа. СЛОЕВИТ ЃЕРДАН : Модата потекнува од класиците, дизајнот на минимализмот, одличен за носење сам или слоевитост со други убави ѓердани. ГОЛЕМИНА : Златен Слоевит ѓердан е 14"+2" , прилагодливиот синџир може да ви помогне да најдете удобна должина. ПАКЕТ : Спакуван со совршена кутија за подароци, бесплатно одговара на вашите преференции и можете да ја носите за да го разубавите целокупниот изглед. УСЛУГА ПО ПРОДАЖБА : 60-дневни пари назад и бесплатна размена, ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го одговори во 24 час.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат