.

.

Карен Бурнистон Умира-Скокачки Саксија

Карен Бурнистон Умира-Скокачки Саксија

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Карен Бурнистон умира ќе даде дополнителен допир на секој хартиен проект и се компатибилни со повеќето машини за сечење. Овој пакет од 7, 75х8, 25 инчи содржи четиринаесет метални матрици. Дизајн : Скокачки Саксии. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Опасност Од Гушење. Не е погоден за деца под 36 месеци. Увезени. Карен Бурнистон Умира-Скокачки Саксија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат