.

.

Нормално Е Здодевно-Женски Тркачки Резервоар, До Женска Големина 2XL - Колорадо Мајка

Нормално Е Здодевно-Женски Тркачки Резервоар, До Женска Големина 2XL - Колорадо Мајка

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Само 3/8 " Двојно Преклопување Врзување На Раката И Деколте. Ткаенина перат. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Само 3/8 " Двојно Преклопување Врзување На Отворот За Рака И Деколте. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. 60% Чешлан Памук Со Прстен, 40% Полиестер. Лесна Памучна Поли Ткаенина. Добијте беспрекорен изглед со нашиот најпродаван резервоар за тркачи кој има соодветни обоени самообврзувачки шевови. 30 Синглови. Тоа може да биде одличен подарок за некого, мора да го имаат секојдневно основите, И Колорадо мајка печатење е толку трендовски да се има.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат