.

.

ЦВРСТ ПРОЅИРЕН ВНАТРЕШЕН ПАНЕЛ ГРОМОВИ ПРОЗОРЕЦ ЗАВЕСА РАЗНОВРСНА РУБИ ВИДИ ПРЕКУ

ЦВРСТ ПРОЅИРЕН ВНАТРЕШЕН ПАНЕЛ ГРОМОВИ ПРОЗОРЕЦ ЗАВЕСА РАЗНОВРСНА РУБИ ВИДИ ПРЕКУ

DEN 344.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ќе добиете по нарачка : 1 СЕТ Големина На Завесата На Прозорецот : : 52" Широк X 18 "должина Секој Панел52" Широк X 36 "должина Секој Панел52" Широк X 63 "должина Секој Панел52" Широк X 84 "должина Секој Панел52" Широк X 95 "должина Секој Панел52" Широк X 108 " должина Секој Панел Со 8 бронзени / СРЕБРЕНИ громови чистата Е свежа и софистицирана. Веднаш освежете ја декорацијата на домот додадете едноставен, но елегантен третман на прозорци во вашиот дом со оваа прекрасна проегирна завеса на прозорецот и лесна За закачување Овие може да се користат заедно со завеса за затемнување за повеќе стилски.Големина на прачка одговара : 1 1/2 " или помалку . !УПАТСТВА ЗА НЕГА!. ~ МАШИНА ПЕРАТ. ~ ЛАДНА ВОДА. ~ НЕЖЕН ЦИКЛУС. ~ НЕ ИЗБЕЛУВАЈТЕ. ~ СУВА НА НИСКО ПОСТАВУВАЊЕ. ~ КОРИСТЕТЕ ЛАДНО ЖЕЛЕЗО. 2 ПАРЧИЊА ЦВРСТ ПРОЅИРЕН ВНАТРЕШЕН ПАНЕЛ 8 ГРОМОВИ ПРОЗОРЕЦ ЗАВЕСА РАЗНОВРСНА РУБИ ВИДИ ПРЕКУ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат