.

.

Полиестер Симпатична Дуксери За Тинејџерски Девојки Завеса Вратот Краток Ракав Дуксер Солидна Сива М

Полиестер Симпатична Дуксери За Тинејџерски Девојки Завеса Вратот Краток Ракав Дуксер Солидна Сива М

DEN 233.44

Достапност
Достапно за нарачка

37" ракав : 58см/22.05" Рамо : 42см/16. Преголема Улична Облека Двојка На Лесни Момчиња Бел Дизајнер Печатење Со Ѕвездени Букви Лабав Патент Тренингот Колеџ Големина На Екипажот На Екипажот На Вратот Исечена Мама Одговара На Ноќта На Вештерките Од Падот На Рамената Плус Патенти Под 10 Големи Цртани Филмови Џебови С10.72" Должина : 42см/16. Ова зависи од други физички променливи, на пр. Сезона : Пролет//Fall/Зима Пол : Женски Стил : Дневен/Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : должина На Цврст Ракав : Деколте Со Долги Ракави : Должина На Качулка : Кратка Декорација : Џебна Силуета : Лабаво што добивате : 1 Х Кошула Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот добиена Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Ракав Должина На Рамото М 6 10 36 95см/37.40" ракав : 57см/22.93" Должина : 40СМ/15. ВКЕКИО Полиестер Симпатична Дуксери За Тинејџерски Девојки Завеса Вратот Краток Ракав Дуксер Солидна Сива М.9" сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 100см/39.40" Ракав : 57см/22.83" рамо : 44см/17.3" Сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 Биста : 105см/41.9" Големина : М Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 95см/37.43" Ракав : 56см/22.9" Жени Обичен Цврст Долг Ракав патент Џеб Кошула Маичка Маичка Блузи.54" Должина : 39см/15. Опис : Специјален ракав/качулка/џеб сплице дизајн изработен е од материјали, издржлив за секојдневно носење! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.34" ракав : 59см/23.44" Рамо : 43см/16. Дуксери За Мажи Жени Поштенски Машки Графички Тинејџерски Девојки Жени Симпатична Машка Мода И Дуксери Тинејџерски Женски Црн Кул Краток Ракав Прилагодено Дизајн Свој Момчиња Појавување На Парови Трендовски Пуловер Со Дизајни Аниме Првично.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат