.

.

Мистик Габриел Преоптоварен Полиестерски Тепих, Роуз Мулти, 8' 10'

Мистик Габриел Преоптоварен Полиестерски Тепих, Роуз Мулти, 8' 10'

DEN 588.48

Достапност
Достапно за нарачка

Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Елегантно дизајниран, секој килим обезбедува удобност и луксуз за да го надополни вашиот стил. Достапно во повеќе големини. 100% Полиестер. Висина на купот : 0,25 инчи. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат