.

.

Вода Чевли Жени Мажи Брзо Сушење Пливање Плажа Аква Чевли За Спортови На Вода Нуркање Пешачење Едрење Патување

Вода Чевли Жени Мажи Брзо Сушење Пливање Плажа Аква Чевли За Спортови На Вода Нуркање Пешачење Едрење Патување

DEN 430.40

Достапност
Достапно за нарачка

Целосен Дизајн На Покривање : патики со добра заштита на прстите, лесно можат да се справат со различните услови. Лесен за носење и складирање. Издржлив Ѓон. Ние се стремиме да создадеме најстилски и удобни чевли за нашите клиенти. Секој пар од нашите чевли е внимателно изработен, со цел да ви обезбеди најудобно секој ден. Совршен Материјал : Горниот дел со ткаенина со ултра мала тежина што дише,Уникатен и врвен квалитетен гумен ѓон против лизгање дава одличен флексибилен и удобен. Брзо Сушење : Уникатен и врвен квалитетен гумен ѓон против лизгање, Отворена мрежа на горниот дел и дупка на ѓонот обезбедува супериорна дише и брзо сушење што создава поладна и поздрава средина за чевли. Ѓонот од мек гумен материјал има одлична еластичност, висока цврстина. Еластични Ремени : според ширината на стапалото брзо прилагодете ги еластичните чевли и избегнувајте нервоза при врзување на чевлите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат