.

.

Вештачко Цвеќе Вистински Допир Вештачка Роза Со Стебла Пена Рози Најголемиот Дел ЗА Сам Свадба Букети Централни Аранжмани Забава Домашни Украси

Вештачко Цвеќе Вистински Допир Вештачка Роза Со Стебла Пена Рози Најголемиот Дел ЗА Сам Свадба Букети Централни Аранжмани Забава

DEN 335.84

Достапност
Достапно за нарачка

Изработени од материјал ОД ЈП пена, овие цвеќиња од вештачка роза се издржливи и безбедни за употреба, меки на допир и имаат силна сличност со вистинските рози, без иритирачки мирис и висока заситеност на бојата, тие остануваат убави како денот кога ќе ги добиете, ќе ве придружуваат долгорочно. Лесно ЗА САМ. Овие вештачки цвеќиња имаат флексибилно тенко стебло, лесно можете да го свиткате или исечете додека сакате да ги исполните вашите различни идеи САМИ. Широка Апликација. Лажните цвеќиња од роза се совршени за правење букети, цветни топчиња, централни парчиња, цвеќиња од торта или какви било други цветни украси, централни парчиња и аранжмани што ги сакате на вашата свадба, забава, туш за бебиња или дома. Идеја За Подарок. Нашите вештачки цвеќиња спакувани со убава кутија, тоа е романтичен подарок за вашиот љубовник, пријатели, семејство, наставници на денот на вљубените, денот на мајката, денот на таткото, роденденот, Божиќ, денот на благодарноста. Спецификации : . Материјал : ЈП пена. Количина : 25 Пакување. Боја : Млечна Бела, Црна, Розова Шампањ, Темно Вино Црвено, Темносина, Жолта, Виолетова. Должина на стеблото 25 парчиња Вештачко Цвеќе Вистински Допир Вештачка Роза Со Стебла Пена Рози Рефус ЗА Самостојни Свадбени Букети Централни Аранжмани Забава Домашни Украси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат