.

.

ВЛЕЧЕНА Маица Деца Мали Деца Девојчиња Момчиња Кратки Класични Лабави Кратки Меки Кратки Ракави Цврсти Маици Маици Врвови За Мали Деца, Бели

ВЛЕЧЕНА Маица Деца Мали Деца Девојчиња Момчиња Кратки Класични Лабави Кратки Меки Кратки Ракави Цврсти Маици Маици Врвови За

DEN 303.84

Достапност
Достапно за нарачка

Маица Деца Мали Деца Девојчиња Момчиња Краток Класичен Лабав Краток Мек Краток Ракав Цврст Маица Маица Блузи Блузи За Мали Деца Сезона : Лето. Ракави тип : Шорцеви Ракави. Патарн тип : Цврст. Повод : училиште, одмор, плажа или активности и облекување За свечени прилики Овој Врв Со Кратки Ракави е Совршен и за Секојдневно Носење На Училиште, За Одмор, Плажа или Активности и За Облекување За Свечени Прилики. Меката И Дише Ткаенина Обезбедува Крајна Удобност За Целодневно Носење, Затворање На Предните Копчиња. Унисекс Бебешка Маица, Екипаж,Кратки Ракави,Маица За мали деца за Момчиња и Девојчиња, долна Облека или Надворешна Облека. Кошули со кратки Ракави Со Лилјаци, Еднобојна Боја За Деца, Тркалезен Врат Прави Стилски Додаток во Гардеробата на Вашето Дете. Пакетот Вклучува : 1pc Врвот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат