.

.

Женски Спортски Панталони Со Низок Струк Со Повеќе Џебни Летни Модни Долги Еднобојни Панталони Панталони За Вежбање За Дами Секојдневни Лабави Панталони Уличен С?

Женски Спортски Панталони Со Низок Струк Со Повеќе Џебни Летни Модни Долги Еднобојни Панталони Панталони За Вежбање За Дами

DEN 472.00

Достапност
Достапно за нарачка

Повод : Совршен За секојдневно носење, училиште, состанок, работа, одмор, забава, плажа, шопинг, вежбање. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Прашање на производот : П : Како да го измиете производот? Рачно перење или машинско перење? О : достапни се и рачни и машински перења. Ќе потрае неколку дена подолго ако вашата адреса за испорака е далеку од урбаната област. Ако пакетот е изгубен, ние ќе ви испратиме нов пакет што е можно поскоро. Ние сме посветени на градење на женски моден собир место за задоволување на секој клиент. Нашите главни производи се женска облека, вклучувајќи фустани, кошули, блузи, бикини, јакни, палта, џемпери итн.- Добредојдовте ВО БАЈОИМУД - Почитуван клиент, Добредојдовте ВО БАЈОИМУД. на продажба под t 10 резервоарот џогер панталони облечени & камизоли. Со нетрпение го очекуваме вашето купување. Прашање за испорака : П : колку долго можам да го добијам производот? О : Нормално, стандардната испорака ќе трае од 9 до 12 дена. табелата со генерички големини не е нашата големина. Ние сме модна продавница на. П : Зошто не добив пакет толку долго? О : ве Молиме контактирајте ја Нашата Услуга за Клиенти, ќе ги откриеме причините и одговорот преку е-пошта.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат