.

.

Кпоплк Дуксер За Жени Блок Во Боја Со Долги Ракави Џемпери Од Вратот На Екипажот Врвови Од Туника Лабави Вградени Врвови За Пуловер Паѓаат Цврсти Блузи За Излегува?

Кпоплк Дуксер За Жени Блок Во Боја Со Долги Ракави Џемпери Од Вратот На Екипажот Врвови Од Туника Лабави Вградени Врвови За

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Ткаенина : 60%ПОЛИЕСТЕР+35% ПАМУК+5% СПАНДЕКС. Карактеристики : Кул Стил, Класични Дуксери Со Врат/Тркалезен Врат, Дуксери Со Долги Ракави, Широки Врвови За Туника, Преголеми Пуловери Во Стилот На Дечко, Едноставните Кошули се Секојдневни Шик И Никогаш Не Се Застарени, Обични Дуксери Со Тркалезна Пуловер На Вратот. Повод : Секојдневно Носење За Куќа; Шопинг; Одмор; Улична Мода; Секојдневно Носење. Натпревар : овие дуксери за момчиња се совршени со Фармерки, тексас шорцеви, шорцеви, јога панталони, хеланки, панталони за облекување, секојдневни панталони, здолниште, патики, чизми, потпетици, јакна или палта и така натаму. Рачно Перење Ладно; Меко Машинско Перење; Линија Сува; Не Натопувајте; Класификација На Перење; Железо На Ниска Температура доколку Е Потребно Карактеристики : печатени, долги ракави, лабави, секојдневни, преголеми, дуксер, пуловер, блуза. Натпревар : Дуксерот Со Печатени Долги Ракави Е Совршен за Носење Со Убав Ѓердан за Моден Изглед и исто така може Да Ги Покаже Вашите Шармантни Облини, Што Ве Прави Да Изгледате Повеќе Стилски и Елегантно. Лесно е Да се Спари со хеланки, фармерки, секојдневни панталони, високи потпетици, спортски чевли итн. Повод : Погоден За Секојдневно Носење / Патување / Дома/ Одмор/ Шопинг / Улица/ Забава/ Отворено/ Клуб.Најдобрите Подароци За Жените. Оваа стилска кошула е шик главен производ за вашата гардероба во студениот ден. Нега на облека : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Без Белило/Без Хемиско Чистење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат