.

.

Динго Дримбоун Спирала Сорта 32цт

Динго Дримбоун Спирала Сорта 32цт

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Производителите, добавувачите и другите го обезбедуваат она што го гледате овде, а ние не сме го потврдиле. НАПРАВЕНО СО ВИСТИНСКО ПИЛЕШКО, ГОВЕДСКО И СВИНСКО МЕСО : ова џвакање на кучиња е направено со вистинско пилешко, говедско и свинско месо. ЗДРАВАТА АЛТЕРНАТИВА на СУРОВАТА КОЖА : Секое џвакање Од Соништата е многу сварливо и без сурова кожа. ПОДДРЖУВА ЗДРАВА КОЖА и ПАЛТО : Спиралите Од Соништата ја поддржуваат кожата и палтото на вашето кученце. ЗБОГАТЕН СО ВИТАМИНИ И МИНЕРАЛИ : секое џвакање кучиња е збогатено со витамини и минерали. Вклучени Компоненти : Спирални Третира.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат