.

.

Ремек -дело уметнички галерија филмска панел Popcorn Libertad Leal Canvas Art Print 17 34

Ремек -дело уметнички галерија филмска панел Popcorn Libertad Leal Canvas Art Print 17 34

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Дојди еден, дојди сите! Не ја пропуштајте вашата шанса да уживате во живописно прикажување на оваа забавна, поп-уметничка инспирирана слика на прелевање кутија со пуканки. Потсетувајќи на циркус, филм или закуска за бејзбол игра, ова светло-срце парче би било одличен додаток на просторијата за игри или театарска соба. Без разлика дали ќе изберете да го покажете ова прекрасно парче во вашата дневна соба, спална соба, бања или како фокусна точка на крајот на долг ходник, загарантирано е да се повлече фокусот и да го привлече вниманието. Печатено на висококвалитетен материјал за платно што нуди исклучителни детали и точен приказ на боја, овој зачудувачки принт е исто така супер лесен и е лесен за виси. Нема потреба да се справувате со тешки и несакани рамки бидејќи ова парче бара само неколку нокти и стабилна рака за монтирање. Уметнички печатење на истегнати платно. Совршен за декор за дома и кујна. Лесен и лесен за виси. Избриши чисти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат