.

.

Џијугала Женски Кардиган Дуксер Големини С-2ХЛ

Џијугала Женски Кардиган Дуксер Големини С-2ХЛ

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Изгледа многу удобно! Лесно за ништо, погодно за викенд, работа, училиште, спорт, излегување или секојдневно слободно време. Земја На Потекло : Увезени. Овој врв има шик стил и дизајн.Може да носите маица внатре или како слој облечен со палтото и јакната во зима. Креативен Подарок : Врвовите Со Качулка Може Да се Дадат И Како Уникатен Подарок За Вашите Женски Пријатели или Семејство на Роденден и Други Празници. Ве молиме Проверете Ја Сликата Со Големина Понудена од Нас За Да Ја Изберете Вистинската Големина. Применливи Прилики : Погоден За Забави, Јадење, Шопинг, Канцеларија, Одмор, Собири На Пријатели, Секојдневен Домашен Живот, Активности на Отворено итн. Ткаенината е Мека, Лесна, Дише, Мазна и пријателска за Кожата. Одлична Цена : пријателската и конкурентна цена На Ткаенината ви дава производ вреден за купување.Карактеристики : мода за Одмор и модерен уникатен дизајн, погоден за секаков тип на тело, уникатен стил, прават да изгледате поубаво, модерно, секси и елегантно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат