.

.

Р Концепти Предни Сопирачки И Ротори Комплет

Р Концепти Предни Сопирачки И Ротори Комплет

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Р1 Концепти Комплет За Сопирачки Серија обезбедуваат висококвалитетна моќ на запирање. Со нашата најсовремена технологија, не треба да избирате помеѓу перформансите и буџетот : сето тоа е таму во еден пакет. Роторите на сопирачките ќе траат подолго и ќе обезбедат безбедност на вашето возило за илјадници милји што доаѓаат. Сите Ротори на Сопирачките се дизајнирани за директно вклопување : не се потребни модификации. Пакетот Вклучува 2 Елински Црни Дупчени Ротори на Сопирачките, 4 Керамички Влошки и Хардвер. Прецизни Дупчат Дупки За Максимална Дисипација На Топлина. Потонат За Намалување На Топлинскиот Стрес И Пукнатините. Дијамант Дупчиња За Зголемување На Влошки За Сопирачките Залак. Дијамант Слотови Делува Како Индикатор Роторот Носат. Одговара Изберете : 1995-2001 БМВ 740 1997-1999 бмв 540 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат