.

.

Природна Рамнотежа Формула За Океански Риби Влажна Храна За Мачки, 5. Оз Може

Природна Рамнотежа Формула За Океански Риби Влажна Храна За Мачки, 5. Оз Може

DEN 424.96

Достапност
Достапно за нарачка

Конзервирана Храна За Мачки-Океанска Риба За Сите Животни Фази И Раси Од 24 - 5,5 унци конзервирана Природна Рамнотежа ултра Премиум океанска риба конзервираната храна За Мачки е формулирана да биде многу сварлива, со уникатна мешавина од висококвалитетно месо и извори на енергија, исто така, има вкус и текстура што вашата мачка ќе ја сака!Целосна, Избалансирана Исхрана за Сите Раси И Животни Фази - од одгледување мачиња до вашата постојано енергична возрасна или сакана постара мачка.Направено со Врвни Извори На Протеини-Вклучително и висококвалитетно пилешко за да помогне во одржување на силен мускулен тонус и здрав, сјаен капут.Формулиран За Висока Сварливост - оваа уникатна мешавина обезбедува висока сварливост и ги содржи сите хранливи материи, витамини и минерали неопходни за вашиот cat.No Вештачки Вкусови, Бои или Конзерванси.Формулиран за да ги исполни нивоата на исхрана утврдени од Здружението На Американски Службеници за Контрола на Добиточната Храна (ААФКО) Профили На Хранливи Материи За Храна За Мачки За Сите Животни Фази. Природна Рамнотежа Океан Риба Формула Влажна Храна За Мачки, 5,5 Мл Конзерва (Пакување од 24).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат