.

.

Киплики Клиренс Пад Кардиган За Жени Со Долги Ракави Со Цврста Качулка Тенок Патент Руно Џемпер Палто

Киплики Клиренс Пад Кардиган За Жени Со Долги Ракави Со Цврста Качулка Тенок Патент Руно Џемпер Палто

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Препорачајте миење одделно од облека со светла боја.ЧЕКОР 2 : Ставете ја куката за закачалка во пазувите и преклопете ги половината и ракавите над закачалката.Дизајниран во едноставен, но стилот никогаш не излегува од мода, изгледа елегантно и секојдневно во формално. Има хакирање за закачување џемпери од кардиган за да не се испружат. Киплики женски кардиган беше направи лесен материјал за ласкање на вашата фигура.It се препорачува да можете да ги проверите деталите за големината на сликата за споредба пред да ја купите, за да можете да ја изберете вистинската големина за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат