.

.

Тркалезна Долна Колба Епрувета Градите Црна Квадратна Рамка Слика Ѕид Маса

Тркалезна Долна Колба Епрувета Градите Црна Квадратна Рамка Слика Ѕид Маса

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : големина На Рамка : ; големина На Слика : Класификација : Квадратна рамка за фотографии : - Традиционално дизајнирана рамка со неверојатна издржливост. - Доаѓа со лесно отворање јазичиња одзади за лесен пристап. - Рамката е обезбедена со ѕидни куки (портрет и пејзаж). - Полиран стаклен преден дел дава јасен поглед на вашата слика и го зачувува животот на вашата фотографија. - Исклучително внимателно спакувано за да се осигура дека ќе пристигне безбедно.Материјал : рамката е направена од дрво. И има Парче Акрилик ( ПММА ) пред рамката за да ја заштитите Вашата Слика Количина На Пакет : 1 х Рамкаовој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Тркалезна Долна Колба Тест Цевка Градите Црна Квадратна Рамка Слика Ѕид Маса.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат