.

.

Гатргип Женски Шорцеви, Жени Обични Комбинезони Секси Врвки За Влечење Копче В - Вратот Маица Без Ракави Мода Лабаво Вклопување Копче Резервоарот Блузи Комбинезон?

Гатргип Женски Шорцеви, Жени Обични Комбинезони Секси Врвки За Влечење Копче В - Вратот Маица Без Ракави Мода Лабаво Вклопување

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

22 "Должина : 80см/31. Големина : XXL Големина. Прилики : панталоните се удобни, совршена количина на истегнување и многу се вклопуваат, одлични за јога,риболов,спорт,одмор,плажа,спиење,опуштање и релаксирање дома,секојдневно носење. Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забавен, Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Дебелина : Стандарден Појас : Еластичниот Пакет за Половината вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женски Комбинезон Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 изизе : С Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 86-88см/33. Се чувствува кул и елегантно одвнатре,меко однадвор.65 "Должина : 79см/31. Големина : Л Големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат