.

.

Зборови На Верата јас од Сара Адамс, Врамена Ѕидна Уметност, 13,25 W 13,25 H

Зборови На Верата јас од Сара Адамс, Врамена Ѕидна Уметност, 13,25 W 13,25 H

DEN 351.20

Достапност
Достапно за нарачка

Зборови На Верата јас од Сара Адамс е висококвалитетно уметничко дело во рамка. Завршената големина на ова парче е 13,25 " Х 13,25". Има Природна Рамка За Длабока Кутија и е завршена со висококвалитетен Акрилен Плексиглас. Рачно изработени во САД. 100% Гарантирано Задоволство. Наслов на печатење : Зборови На Верата Јас, Уметник : Сара Адамс. Завршена Големина : 13, 25х13, 25 инчи, Големина На Слика : 12х12 инчи. Природна Рамка За Кутија, Заштитена Под Стакло. Закачалка За пили На Грб За Лесно Закачување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат