.

.

Камен И Бела Рачно Наѕира Хартија Чинди Килим Фт

Камен И Бела Рачно Наѕира Хартија Чинди Килим Фт

DEN 1101.60

Достапност
Достапно за нарачка

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалитетни домашни производи за секоја сезона. НЕКА ПРОИЗВОДИТЕ DII станат вреден дел од вашиот живот. Килимот е со димензии 2х3 Стапки и е ракуван со 43 проценти памук 32 проценти полипропилен 25 проценти полиестер. Прави совршен тепих, кујнски килим, тепих за бања, тепих за влез, тепих за стан, тепих за студентски дом и многу повеќе. Достапни во асортиман бои. Без разлика дали вашиот домашен ентериер е традиционален или трендовски, имаме одлична палета на бои што ќе тече со вашиот стил. Секој разновиден килим е уникатен и се наѕира со повеќе обоени нишки за да се создаде овој единствен изглед.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат