.

.

- Про Ос Р Масло Пан Заптивка Сет Одговара: 2006-ДОЏ ПОЛНАЧ, 2005-КРАЈСЛЕР 300Ц

- Про Ос Р Масло Пан Заптивка Сет Одговара: 2006-ДОЏ ПОЛНАЧ, 2005-КРАЈСЛЕР 300Ц

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со доверба на професионалци ЗА перформанси и издржливост ДИЗАЈНИРАНИ ЗА НЕСОВРШЕНИ ПОВРШИНИ за ЗАПЕЧАТУВАЊЕ, Дизајнирани и произведени специјално за околината за поправка за да помогнат во запечатувањето на несовршените површини за запечатување. ДИЗАЈНИРАН ЗА ИЗВЕДУВАЊЕ Комерцијална формулација од плута-гума. СУПЕРИОРНИОТ ЗАПТИВ Многу прилагодлив за сместување на несовршените површини за запечатување. СЕКОЈ ДЕЛ за ПОПРАВКА користи фел-Про гарнитури вклучуваат секој дел потребен за поправка, освен ако не е поинаку наведено. Тестираните делови од реалниот СВЕТ се тестираат На возилото и се потврдуваат за да се обезбедат оптимални перформанси на патот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат