.

.

Еминем - постер за wallидови на колаж, 14.725 22.375

Еминем - постер за wallидови на колаж, 14.725 22.375

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Осветлете ја секоја просторија со овој постер на wallидот на еминем - колаж. Постерите за трендови се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и се печатат на врвна хартија за постер, што ги подобрува боите за да направат смела изјава за декор на wallидови. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни брендови и естетски дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер, па дури и возрасен, Trends International има постер што ќе го сакате. Trends International Eminem - Постери за постери за wallидови на колаж користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 16 постери за лесна, апликација без оштетување. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат