.

.

Машки 13 Flead Chart Short

Машки 13 Flead Chart Short

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Овој оригинален дикис 13 "Карирана кратка инкорпорира флексибилна ткаенина за удобност и леснотија на движење. Има удобен џеб со повеќекратна употреба на десната нога за вашиот телефон или други предмети. Изберете од најразлични бои и карирани обрасци. Оригинални дики машко 13 „Флекс карирано кратко.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат