.

.

Сет на облеки со куќички и панталони од новородено момче и панталони

Сет на облеки со куќички и панталони од новородено момче и панталони

DEN 639.84

Достапност
Достапно за нарачка

Уживајте во комбинација на удобност со голема вредност со комплетот на облеката на новороденото момче на Мики глувчето и панталоните. И худи и пантолоните се изработени од мека и издржлива мешавина од памук-полиестер што ќе го остави вашето мало момче да се чувствува пријатно во текот на целиот ден. Худи има плоча со две копчиња, долги ракави и шарена предна графика на Мики Маус. Панталоните имаат ребреста покриена еластична лента за половината што нема да се чувствуваат абразивно на неговата кожа, како и кул контрастни детали од странична лента. Овој сет од 2 парчиња ќе направи стилски и пријатна додаток на гардеробата на вашето момче оваа сезона на ладно време. Мики Маус новородено бебе момче Худи и панталони со 2 парчиња облеки : 60% памук, 40% полиестер. Сет на облека за момчиња. 2-парчиња. Худи : Предната графика на Мики Маус. Долги ракави . Прикачен аспиратор. Директно полите. Внатрешен ознака. Панталони : . Плетете џемпери. Детали за странична лента. Покриена еластична лента за половината. Достапно со црвено. Вклучете се пред да се измие, машината измијте ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се сува суво ниско, ниско железо, не декорација на железо.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат