.

.

Чевли за отпорни на жени на д -р Шол, etteенет

Чевли за отпорни на жени на д -р Шол, etteенет

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Удобни чевли за лизгање направени веднаш од д-р Шол. Одликувајќи се со усогласена гел, тие се вашите нови омилени чевли за секојдневни излети. Стилот на лизгање. Тркалезна пети. Goring на страни. Отстранлив амортизиран гел влошка. Текстуриран ѓон за отпорност на лизгање. Faux кожа горниот; Гума ѓон. Увезени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат