.

.

Комплет За Приклучок За Проширување На Моторот за мелење П Н: МПЕ-240Р

Комплет За Приклучок За Проширување На Моторот за мелење П Н: МПЕ-240Р

DEN 3199.20

Достапност
Достапно за нарачка

Комплет За Приклучок За Проширување На Моторот Melling P/N : MPE-240r Комплет За Приклучок За Проширување На Моторот P/N : MPE-240 R Одговара : 1994-1999 CHEVROLET CAVALIER 4 Cyl 2.2 L 1994-1996 BUICK ВЕК 4 Cyl 2.2 L 1994-1996 Шевролет БЕРЕТА 4 Цил 2,2 Л И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат