.

.

Windows Dell OptiPle Десктоп Компјутер i I Процесор 16gb RAM МЕМОРИЈА 480SSD HD Dvd Wi - Fi Широк Екран Тастатура Глувчето Користи КОМПЈУТЕР

Windows Dell OptiPle Десктоп Компјутер i I Процесор 16gb RAM МЕМОРИЈА 480SSD HD Dvd Wi - Fi Широк Екран Тастатура Глувчето Користи

DEN 2479.84

Достапност
Достапно за нарачка

Тип процесор : Интел Јадро i7 Процесор. ВРСКИТЕ НА USB-портата може да се обноват за поврзување на надворешни уреди како што се дополнително складирање, оптички дискови, печатачи, читачи на мемориски картички и многу повеќе. Дополнително има 1 сериска порта и 2 ps/2 конектори, како и опции за внатрешно продолжување. ОС : Виндоус 10 Про. Ние гарантираме софтверско осигурување и автентичност. Интегрираната INTEL HD Графика произведува јасна, чиста слика и поддржува различни монитори благодарение на двата Дисплеј И еден ИЗЛЕЗ за поврзување VGA.) Microsoft Defender Antivirus Securityшто Е Вклучено : Dell десктоп Компјутер(Мониторот Не Е Вклучен) USB Wi Fi Power cable Paperwork (Официјална Лиценца На Microsoft) Порти : 6 USB Порти 3. Бренд : Дел.0 микс, Етернет, Wi Fi, Микрофон И Звучник аудио Приклучок употреба На Компјутер : Индустрискихомесхолбизнисинтернет Шопингинтернет прелистувањеинтернет Видео Медиа Пареањедвд Многу Складирањеулунетфликсонлајн Стримингхдтв**Ве Молиме запомнете : овој канцелариски компјутер доаѓа со Свежо Инсталиран Windows 10 Pro, Отворена канцеларија (КОМПАТИБИЛНА со microsoft office) Adobe Acrobat Читач и Редовни Веб Прелистувачи бесплатна Испорака Во Континентална Сад!!!Купете Од Реновирање-Компјутери овластен продавач и знајте дека сите додатоци се Вистински!Не ризикувајте да купите додаток со ризичен, нелегален софтвер и да го изложите вашиот компјутер или паметен телефон на оштетување. Купете го за себе или за вашите деца, нема да бидете разочарани! Специфики на производот : DELL Optiplex cowerintel Core i7 Процесорквад-Основен Процесор16gb RAMIntel HD Графичка Картичка480ssd Хард Диск Тастатура И Глушец (Мониторот Не Е Вклучен) (Бренд може да варира)Софтвер : Оригиналниот WINDOWS 10 PRO Е Инсталиран и Подготвен за Употреба!Либреофис (Писател, Табеларни Пресметки, Презентација итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат