.

.

Тец Фрамелок Харли

Тец Фрамелок Харли

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

4 1/2" затворено. 3 1/4 " сатен заврши нерѓосувачки нож со двојна палецот столпчиња и харли Дејвидсон итн. Жлеб полиран заврши нерѓосувачки рачки со харли Дејвидсон штит. Јаже дупка. Полиран финиш нерѓосувачки џеб клип. Тец Х Фрамелок Харли.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат