.

.

Предна прошетка Дама Лето Миди Фустан Секојдневен Маица Краток Ракав Фустан Со Џебови Жени Плус Големина Екипажот Вратот Туника Фустан

Предна прошетка Дама Лето Миди Фустан Секојдневен Маица Краток Ракав Фустан Со Џебови Жени Плус Големина Екипажот Вратот Туника

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Натпревар-Пар со сандали, чизми и долг ѓердан. Совети : Табелата Со Генерички Големини Не Е Нашата Големина. Материјал-35% Полиестер, 65% Памук. Натпревар : овој женски миди фустан е многу разноврсен фустан.Опис : Пол : Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан На Вратот На Екипажот, Фустан Со Маица Со Кратки Ракави, Секојдневен Летен Фустан, Лабава Сарафан На Плажа Тип На Шема : Печатени Букви Дизајн : Плус Големина, Со Џебови Боја : Армиска Зелена, Сива, Розова, Виолетова, Темносина, Кларет, Жолта, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4xl, 5xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 35% Полиестер, 65% Памучно Деколте : Должина На Вратот На Екипажот : Должина На Ракавот На Коленото : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Карактеристики На Плажа : 1. Потребен ви е ваков фустан за секој ден низ куќата и доволно е убаво да барате да се истрошите на канцеларија итн. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Миди Фустан На Вратот На Екипажот, Фустан Со Маица Со Кратки Ракави, Секојдневен Летен Фустан, Лабав Сарафан на Плажа. Добро изгледа и со хулахопки или хеланки кога времето ќе се олади.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат