.

.

Зрбиб Мода Женски Костим За Капење Мода Жени Цветни Печатење Рампа Костими За Капење Сплит Капење Костим За Капење

Зрбиб Мода Женски Костим За Капење Мода Жени Цветни Печатење Рампа Костими За Капење Сплит Капење Костим За Капење

DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Најлон, ткаенината е удобна, еластична и издржлива. Препорачајте Миење Раце И Закачете Суво Со Ладна Вода. Нови Жени Дводелен Вкрстен Костим За Капење Вратоврска Назад Висок Струк Контрола На Стомакот Костим За Капење Заоблени Бикини Комплет Костими за Капење бикини. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат