.

.

Чудо нација момчиња руно четвртина палтовер, големини 4- & хаски

Чудо нација момчиња руно четвртина палтовер, големини 4- & хаски

DEN 288.00

Достапност
Достапно за нарачка

Кога се намалуваат температурите, чудо нација го покриваше со овој пуно пуловер. Со предно затворање на четврт-зип, тој има можност да го носи овој стил како висок врат или ладен предниот дел. Затворање на четврт-зип однапред. Долги ракави. Руно-обложена. Супер мек. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Пулвер од четврт-зип, за момчиња од Wonder Nation.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат