.

.

Винсоме Вуд Орландо 3-Компјутер Постави Висока Маса, Полици И Столици Седло Седиште, Орев Заврши

Винсоме Вуд Орландо 3-Компјутер Постави Висока Маса, Полици И Столици Седло Седиште, Орев Заврши

DEN 2559.84

Достапност
Достапно за нарачка

25"H • Испорака тежина : 12 кг • Модел комплет #94308.9"D • Нога печати : 17.89"D • Статички тежина капацитет : топ 75 кг, полици 25 кг секоја • Item тежина : 51.1" од внатрешна нога на внатрешна нога)Собранието required Recommended за внатрешна use Dimensions : Целиот мебел во собата големина : 36 инчи висок x 33.3-парче Орландо Висока Маса И Седло Столче Сет комбинира едноставност и функција, потсетува на земјата дома антички.13"D • Нога царинење : 34.Карактеристики : Сет вклучува маса и 2 седло stools Contemporary style Walnut Seat висина 24"Врвот полица е 17.47"D • Counter висина на седиште : 24" • Седло седиште димензии : 17.09"H • Нога нога печати : 21.17"W • Дното полица димензии : 19. Комплетот е одличен додаток на трпезарија, кујна за јадење или семејна соба за картички и игри на табла.75"H • Испорака тежина : 61 кг • Кутија 2 еден столче на бокс • Целокупната столче димензии : 17.8"D • Изградена на здрав цврсто дрво • Item тежина : 11.02 lbs • Статички лимит на тежина : 220 кг • Кутија димензии : 13.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат