.

.

Камен-Темелник-Дами Изберете Пречка-Доказ Тактички Поло

Камен-Темелник-Дами Изберете Пречка-Доказ Тактички Поло

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Со стратешки поставени клипови за микрофон и двојни џебови за пенкало, нашето ново тактичко поло е дизајнирано за персоналот на настанот, безбедноста и спроведувањето на законот. Изградена за изведба, оваа кошула за борба против мирис, отпорна на влага, ќе ве држи остри и професионални во потрага по или надвор од работата. 6,6 унца, 100% полиестер за Изнајмување отпорен На финтата Традиционален, опуштен изглед Со Двојна игла шиење низ етикетата без ознаки Рамна плетена јака со 3 копчиња со копчиња обоени за совпаѓање Микрофон клипови во централниот плакет и рамената раглан ракави Засилени двојни џебови со Пенкало На Страничните отвори На левиот ракав Дами Големини : XS4 XL 6.6-унца, 100% полиестер отпорен на финтата. Изнајмување пријателски. Традиционален, опуштен изглед.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат