.

.

Специјалист За Инструменти Забавен Стил Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Специјалист За Инструменти Забавен Стил Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот Вратот Бела Инструмент Специјалист Забава Стил Маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Специјалист За Инструменти Забавен Стил отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат