.

.

Ламазе Фреди Книгата Светулка Пикабу

Ламазе Фреди Книгата Светулка Пикабу

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Мека книга со капаци за ѕиркање, брчки и светли бои. Следете Го Фреди Светулката околу градината додека истражува и запознава нови пријатели. Кој Ќе види Фреди под клапите на пикабу? Слатка приказна пред спиење со крцкави клапи го прави читањето Сјај-А-Лесен фреди забавен за родителите и бебето. Додади Фреди Игра Светулка & Расте за совршен подарок во собата. ТОМИ тесно соработува со родителите и експертите за развој на деца за да создаде ламазирани играчки кои поттикнуваат ран развој на сетилата, поттикнуваат креативност и воведуваат откривање и сетилен развој. Ламазе Фреди Книгата За Светулки Пикабу : Прочитајте со бебето додека откривате прекрасни изненадувања под крцкавите клапи на пекабу. Ѕиркаат-а-бу. Помогнете му на бебето да научи нови животни. Светли бои, повеќе текстури и сатенски ленти за истражување на бебето. Рачката за носење го олеснува преземањето или прикачувањето на врската. Врз основа на нашите најпродавани Ламазе Игра И Расте шетач играчка карактер Фреди Светулка. Прашања за отповикување на производот? Предметите што се дел од отповикувањето се отстранети од страницата и повеќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на Пазарот. Клиентите кои купиле отповикана ставка ќе бидат известени преку е-пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете На Сеќавања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат