.

.

Трејлхасер Црн Челичен Преден Браник Со Штитник За Четки И Држач За Винч, Изберете Џип Wrangler JL, Гладијатор Одговара изберете: ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН, ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИ?

Трејлхасер Црн Челичен Преден Браник Со Штитник За Четки И Држач За Винч, Изберете Џип Wrangler JL, Гладијатор Одговара изберете:

DEN 9439.84

Достапност
Достапно за нарачка

Trail Chaser Џип Wrangler JL Предниот Браник (Опција 4) Модуларните парчиња може да се додадат или отстранат по желба за промена на изгледот во секое време. Исечоци и монтажа јазичиња ЗА ОЕ светла и Резервни Led Диоди. Централниот штитник за четки обезбедува две јазичиња за монтирање на светлина и дополнителна заштита од винч.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат