.

.

Потпис од Леви Штраус и Ко. Women'sенски и женски плус средно издигнување слаби фармерки

Потпис од Леви Штраус и Ко. Women'sенски и женски плус средно издигнување слаби фармерки

DEN 431.68

Достапност
Достапно за нарачка

Работа, игра и лице на денот во ажуриран потпис во стилот на гроздобер од Леви Строс слаби отворање на нозете. Подигнување и инсејм : среден пораст; 29,5 "Инемам. Затворање : Затворање на копчето со поштенски летала; удобна лента за половината. Џебови : стајлинг со пет џеб. Карактеристики : Мека, лесна тексас ткаенина обезбедува ласкаво, удобно вклопување. Забелешка : Единствената ткаенина варира во боја поради миење, финиш и боја Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000. Потпис од Леви Штраус & Co. Модерни слаби фармерки за жени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат