.

.

Бајка Јава Хауба 12-14

Бајка Јава Хауба 12-14

DEN 399.20

Достапност
Достапно за нарачка

Костимот За Јавање Качулка Од Бајките Вклучува : Сини Фустани Во Прав Со Зимски Детали Од Земјата На Чудата Долж Полите И Прикачена Карирана Престилка Со Црни Возбудувања Од Органза. Вклучена Е И Рубин Сатенска Наметка. Ве Молиме Запомнете : Не Вклучува Кошница Или Чевли. Изработени Од Полиестер. Инструкции За Нега : Рачно Перење Бајка Јавање Хауба 12-14.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат