.

.

Машки Атлетски Дуксери Краток Ракав Тенок Фит Трчање Кошули Тренингот Качулка Мускулен Резервоар Врвот Пуловер Со Џеб

Машки Атлетски Дуксери Краток Ракав Тенок Фит Трчање Кошули Тренингот Качулка Мускулен Резервоар Врвот Пуловер Со Џеб

DEN 255.84

Достапност
Достапно за нарачка

Големина Шема : . Големина(см)ttt t. 80t Tops Должина : t70. 10 t Bust : t102. 11 t Shoulder : t40. 13 . 90 t Tops Должина : t72. 14 t Bust : t109. 98 t Shoulder : t41. 91 . 100 t Tops Должина : t73. 66 t Bust : t117. 09 t Shoulder : t43. 94 . 110t Tops Должина : t75. 18 t Bust : t123. 19 t Shoulder : t45. 97 . 120t Tops Должина : t76. 45 t Bust : t129. 03 t Shoulder : t48. 01 . tttt T T T T T T tt t t. 80 Ttops Должина : t27. 60 t Bust : t40. 20 t Shoulder : t15. 80 . 90 t Tops Должина : t28. 40 t Bust : t43. 30 tsholder : t16. 50 . 100 t Tops Должина : t29. 00 t Bust : t46. 10 tsholder : t17. 30 . 110t Tops Должина : t29. 60 t Bust : t48. 50 t Shoulder : t18. 10 . 120 t Tops Должина : t30. 10 t Bust : t50. 80 t Shoulder : t18. 90 . Спецификација . Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Мешавина Од Памук. Боја : Црвена/Црна/Бела/Сива/Темно Сина. Шема : Цврста Боја. Стил : Спорт. Јака : Со Качулка. Должина На Ракавот : Кратко. Големина : S/M/L/XL/XXL. Применлив Пол : Машки. Применлива Возраст : Возрасни. Применлива Прилика : Внатрешен Надворешен Простор. Содржина На Пакетот. 1 материјал За Елек со Качулка : памучна мешана ткаенина, мека и пријателска за кожата, дише, лесна и тенка, не е лесна за деформација, еластична, удобна за носење. ДИЗАЈН : еднобојни маскирани врвови со кратки ракави, џеб за стомак и патент, едноставни и секојдневни.Пет бои : црвена/црна/бела/сива/темно сина. ПЕТ ГОЛЕМИНИ : S/M/L/XL/XXL, погоден за мажи од сите форми и големини. Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате. ПРИМЕНЛИВА ПРИЛИКА : Лето, секојдневен живот, училиште, шопинг, дом, фитнес, спорт, трчање, играње кошарка, одмор, патување итн. СИТЕ НАТПРЕВАР : Машки спортски елек, погоден за појавување со шорцеви, спортски панталони, панталони, обични панталони, фармерки, карго панталони и така натаму.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат