.

.

Airwalk мало девојче и голема девојка ниски врвни скејт-патики, големини 13-5

Airwalk мало девојче и голема девојка ниски врвни скејт-патики, големини 13-5

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Кул клоци дизајнирани за уметничко лизгање или изгледајќи симпатично. Поканите на скејт -скејт на Airwalk имаат спортски изглед со контрастно зашивање и надворешна плоча, создавајќи изглед кој лесно оди од училницата до скејт -паркот. Спарете ги со сè и сè, од фармерки до здолништа за дополнителен трендовски стил. Затворање на чевли : Фронт на чипка. Материјали : велур, памук и полиуретан горен; Гумена надворешна плоча. Крајна употреба : Обично, секојдневно носење. Клучни карактеристики : Пукана нога за тотална удобност. Чиста и грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат