.

.

Машка графичка графичка графичка машка графичка долга ракав, до големина 3XL

Машка графичка графичка графичка машка графичка долга ракав, до големина 3XL

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа машка изведба на Reebok International Ltd (2-пакет) е ваша кошула за теретана за удобност и поддршка кога ви е најпотребна за време на вашите вежби. Оваа атлетска кошула е направена со памук за перформанси Spandex (80% памук/20% полиестер), кој е специјално дизајниран за да ја избрише влагата од вашата кожа. Само што е доволно вклопено за да ја покажете пумпата, но не доволно за да го ограничите вашето движење. Вратот на екипажот. Графички долг ракав. 2-пакет. Лого на Делта Делта. Памук за перформанси на спандекс.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат