.

.

Црвен Јавор Природна Слика Љубов Ѓердан Приврзок Шарм Накит

Црвен Јавор Природна Слика Љубов Ѓердан Приврзок Шарм Накит

DEN 191.68

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : синџир 21.25"+2.4 " продолжување. Класификација : Љубовен Приврзок Ѓердан Карактеристика : - не само што може да се носи секојдневно, туку може да се дава и како празничен или комеморативен подарок на семејството и пријателите, изразувајќи љубов и емоции.- За љубителите на природата или оние кои ја ценат убавината и едноставноста на сончогледите, ова е идеален подарок.Материјал : Количина На Метален Пакет : ѓердан-1 овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Црвениот Јавор Природата Слика Љубов Ѓердан Приврзок Шарм Накит.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат