.

.

Катерина тик на отворено кафе трпеза

Катерина тик на отворено кафе трпеза

DEN 1904.00

Достапност
Достапно за нарачка

Не само неверојатно издржливо од оваа масичка за кафе од Катеририна, туку нуди и разноврсен дизајн. Одликувајќи се со трајно цврсто тиково дрво со природно тиково завршете ја оваа маса за кафе, носи без напорна елеганција на вашиот двор. Достапно во природна тиково и исушена сива варијанта, слободно одберете ја бојата што ви се допаѓа најмногу! Висок квалитет : Изработено од цврсто квалитетно цврсто тиково дрво кое е познато по својата издржливост против елементите на отворено. Боја на природна варијанта : Достапна во недовршена тиково и излажана тиковна завршница, способна да се вклопи во кој било дворски ансамбл. Цврста конструкција : Изградбата на смртта и тенонот Осигурете се дека вашите делови за мебел се прикачени правилно. Дизајн на Chic Farmhouse : Дизајнот на фармата на табелата е доволно привлечен за да донесе промена во вашиот двор. Севкупна димензија : 48 in. L x 25 in. W x 18.25 in. H. Тежина на тежина : Може да се одржи до 160 фунти . Лесно и брзо склопување : Јасна и едноставна настава со чекор по чекор Упатства за склопување е дадена во кутијата (Упатство за склопување).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат