.

.

Ватиран багажник на Лугц Тамбора

Ватиран багажник на Лугц Тамбора

DEN 472.00

Достапност
Достапно за нарачка

Quiltive Tambora Quilted Quiltive е следната генерација на нашата легендарна тамбора. Со стилски ватенка на горниот дел, овој пријатна и удобна чизма има кадифен лагерно крзно, перничето со подножје и засилена пета и пети за влечење и издржливост. Во ватиран тамбора, ќе бидете подготвени за што и да понуди зимата. Плишана ласта за крзно. Перниче со нозе. Засилена пета и пети за влечење и издржливост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат