.

.

Допрено Од Природата Мало Дете И Девојче Органски Памучни Хулахопки, Корален Јаглен, 2Т-4Т

Допрено Од Природата Мало Дете И Девојче Органски Памучни Хулахопки, Корален Јаглен, 2Т-4Т

DEN 318.40

Достапност
Достапно за нарачка

Допрени од Природата органските хулахопки богати со памук се совршени за есенски или зимски денови. Овие дебели хулахопки го одржуваат вашето малечко топло во постудените денови со фустан, здолниште или туника. Забавната сорта на бои ќе одговара на секое парче облека. Достапно во големини од 0 месеци до 14 години. Допрени Од Природата Бебе, Дете И Деца Девојка Органски Памучни Хулахопки, Корален Јаглен е одлично бебе, дете и деца најважен сет. Сетот вклучува четири хулахопки. Направено со органски памук, најлон и спандекс. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат