.

.

Дизни Приказна За Играчки Изненадување Топката Пдк

Дизни Приказна За Играчки Изненадување Топката Пдк

DEN 255.84

Достапност
Достапно за нарачка

Дизни Приказна за играчки изненадување во собата. Вклучува топка за спомен, копче, налепница, ознака за кучиња, синџир со клучеви, нараквица за шлаканица за вашиот мал обожавател или нивните пријатели. Оваа кутија за спомен прави неверојатна услуга за забава како што е. Или можете да купите и подарите како подарок На тоа специјално роденденско Момче Или девојче Изненадување Плоштад контејнер за повеќекратна употреба крцкав привезок, нараквица со шлаканица, ѓердан за Шарм, тетоважа, копче.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат